Societate
Haos la metrou pe Magistrala M2. Sute de călători blocați în stații spre Pipera
De
Publicat în

Haos la metrou marți dimineață pe Magistrala M2. Traficul pe magistrala M2, dintre Tudor Arghezii către Pipera se desfășoară cu dificultate pe un singur tronson după ce o garnitură de metrou, care rula pe M2 între Tudor Arghezii și Pipera, s-a blocat în dimineața aceasta în stația Tineretului din cauza unei defecțiuni la sistemul de închidere al ușilor.
În stația Piața Victoriei, punct de întâlnire între M1 și M2, sute de persoane așteptau sosirea metroului la ora 9.

Vizualizări: 2
Citește Tot
Poate vrei să citești și...
Subiecte Conexearges, Featured, metrou, metrou stricat, piaţa victoriei, societate

Click și Comentează










